מה הקשר בין Airbnb, Uber, Fiverr וnano?

בשנים האחרונות אנו עדים למהפכה טכנולוגית כלכלית בהובלתן של Airbnb ו-Uber שמשנה את כללי המשחק. הכלכלה השיתופית פרצה לעולם התחבורה בעזרת אפליקציות כמו Uber, דרכה כל אחד יכול להיות נהג מונית ולהרוויח כסף בעזרת הרכב האישי שלו. Airbnb שינתה את עולם שכירות הנדל׳׳ן לטווח קצר ועוזרת לאנשים להרוויח מהשכרת הדירה שלהם לטווח קצר בימים בהם היא ריקה. 

בעולם התעסוקה והעבודה, את המהפכה הובילה fiverr, דרכה פרילנסרים ובעלי עסקים יכולים להציע שירות ספציפי לקהל רחב של לקוחות מכל רחבי הגלובוס. העבודה מתבצעת על ידי הפרילנסר לפרויקט חד פעמי, ובלי התחייבות להמשך כלל. בשנת 2020 צפויים הפרילנסרים להוות כ16% מכוח העבודה בארצות הברית, לעומת 6.7% בלבד בשנת 1995. שינוי זה בצורת העבודה של האנשים הוא משמעותי עבור הכלכלה ותרבות העבודה. 

גם nano לוקחת חלק במהפכתה כלכלה השיתופית בתחום התעסוקה!

אם בעבר עובדים היו מחפשים עבודות לטווח ארוך ועם  התחייבות לבוס אחד למשך שנים רבות, היום העובדים משתעממים במהירות, ומעוניינים להרוויח את הכסף שלהם בדרכים שונות ויצירתיות בלי להתחייב לבוס אחד.  

בשל יוקר המחיה והעלייה המתמדת בתרבות הבזבזנית כיום, אנשים  רבים מעוניינים להשיג ״השלמת הכנסה״  – דבר המתאפשר על ידי מציאת עבודה שנייה, בהתחייבות למספר משמרות בשבוע, תשלום נמוך וויתור על חלק גדול מחיי החברה שלהם ברוב המקרים. 

אנחנו בנאנו, פיתחנו פלטפורמה מתקדמת וחכמה, המאפשרת לעובדים למצוא עבודות מזדמנות באופן חד פעמי ובלי התחייבות כלל.  המטרה של נאנו היא לאפשר לכל סטודנט, בן נוער, חייל, אימא חד הורית או אזרח להשיג במהירות ובלי התחייבות את מאות השקלים החסרים להם בכל חודש. 

בעזרת אישורים רגולטריים בלעדיים, שימוש בטכנולוגיה דיגיטלית ובארנק  וירטואלי מתקדם אנו  יוצרים מצב חדשני המאפשר לעובד להגיע למשמרת חד פעמית בלי התחייבות, ולקבל את כספו מבעל העסק כבר באותו היום! כך שלעובד אין צורך לחכות לסוף החודש או לרדוף אחרי מעסיקו על מנת לקבל את התשלום המגיע לו. 

נאנו מתאימה למשתמשים בה עבודות בהתאם לכישוריהם והניסיון שלהם.  המערכת יודעת לאסוף מהעובדים מידע אודות תפקידים אשר ביצעו בעבר ועוזרת לבעלי העסקים למצוא את העובדים המתאימים ביותר למשרה חד פעמית – בהתאם  לכישורים ולמרחק העבודה. 

לדברי אסף בן שטרית, מנכ״ל ומייסד המערכת, ״Nano הינה פלטפורמה של כלכלה שיתופית מתקדמת, היא מסמלת את החדשנות שיש כיום בעולם. חברות כמו Uber ו-Airbnb הפכו את הכלכלה העולמית, והביאו חדשנות לתחומם. Nano לא פחות משוברת את השוק, ומביאה פתרון מושלם לכל אדם אשר מעוניין להגדיל את הכנסתו החודשית, מבלי להתחייב למשמרות קבועות או בוס אחד.״ 

מעוניינים להתחיל להרוויח כסף בלי להתחייב ולקבל את התשלום כבר באותו היום? זה הזמן להוריד ולהירשם, בעזרת תהליך הרשמה קצר. 

קישור להורדה ל-iOS

קישור להורדה לאנדרואיד


אהבתם? שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם